صحافی معراج
صحافی
صحافی
صحافی معراج

انواع صحافی معمولی و فوری

آخرین مرحله تولید هر کتاب، مجله ، پایان نامه صحافی آن است.به مجموعه کارهای تنظیم، اتصال و به هم بستن صفحات و ‏قرار دادن آنها در میان جلد ، صحافی می گویند که از فرسودگی صفحات جلوگیری می‌کند.‏ براساس حجم صفحات و نوع و کاربرد کتاب، مجله و… صحافی و اتصال آن به جلد می تواند با استفاده از چسب سرد، گرم انجام شود.‏

صحافی
صحافی گالینگور معمولی و فوری آنلاین معراج
ارسال فایل از طریق تلگرام و تحویل به صورت حضوری یا ارسال با پیک موتوری
پیشرفت تکنولوژی و گسترش فضای اینترنت در میان مردم، موجب رواج خدمات اینترنتی در جامعه امروزی گشته است. همگان در خصوص منافع از بستر اینترنت آگاه هستند اما به طور مختصر میتوان خدمات مطمئن، ارزان و غیر حضوری را از جمله آنها دانست. حال صحافی فوری معراج با سابقه خدمت رسانی در نظر دارد تا با ارائه خدمات صحافی در بستر اینترنت به کسب بالاترین رضایت از سوی مشتری دست یابد.
صحافی
تخصص ما انواع صحافی از قبیل :
صحافی گالینگور که برای صحافی پایان نامه ، صحافی تحقیق ، صحافی گزارش کارآموزی ، صحافی دفاتر مدارس استفاده دارد (در صحافی گالینگور از طلاکوب و همچنین نقره کوب در صورت نیاز برای نوشته های روی جلد استفاده میشود).

صحافی با چسب گرم که برای صحافی کتب تیراژ بالا استفاده میشود و تقریبا اکثر کتابها در بازار به این شیوه صحافی میشود مثل کتابهای درسی و کمک درسی که جلد مقوای سبک دارند.

صحافی هارد کاور که برای انجام کتابهای مجلل استفاده می‌شود.

صحافی سیمی یا همان فنری از جنس فلزی می‌باشد برای جزوات و کتاب استفاده می گردد.

صحافی
صحافی
صحافی
صحافی
صحافی
صحافی